Z wizytą w stolicy...
Utworzono: czwartek, 30 kwiecień 2026
Opublikowano
Uczniowie klas 4. naszej szkoły wraz z wychowawczyniami w dniu 15.04.2026r. wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W teatrze Capitol obejrzeli wzruszającą adaptację lektury pt. “Pinokio”, następnie uczestniczyli w warsztatach z charakteryzacji w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, które wzbudziły wielkie emocje. Uczniowie po zapoznaniu z realiami pracy charakteryzatora wzajemnie poddawali się metamorfozom. Na zakończenie wycieczki odbyli spacer po Starym Mieście, chłonąc urokliwą atmosferę zabytkowych uliczek Warszawy.




