BAJKOWE JASEŁKA

W dniu 21 grudnia 2018 r. odbyło się przedstawienie bożonarodzeniowe, zatytułowane „Bajkowe Jasełka” wystawione dla młodszych i starszych uczniów.

W spektaklu przygotowanym pod kierunkiem pań: Anny Kosiec, Elżbiety Kazały- Maziarz, Beaty Rosińskiej wystąpili uczniowie z klas 4-6 PSP oraz III gimnazjum, wprowadzając zebranych w niezwykłą, magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Nad nagłośnieniem oraz oprawą fotograficzną i filmową czuwał p. Konrad Gałka, a pomocą w przygotowaniach służył cały Zespół Katechetyczny. Uroczystość zakończyły życzenia świąteczne przekazane przez Dyrekcję dla wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły, ksiądz M. Chamerski wygłosił krótkie orędzie, a potem wszyscy zgromadzeni zaśpiewali wspólnie kolędę i podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia.

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.