Konkurs Pięknego Czytania

Drukuj
Utworzono: wtorek, 19 maj 2026

Z okazji Dnia Patrona Szkoły 15. maja 2026 r. zorganizowany został Konkurs Pięknego Czytania. Uczniowie z klas 1-3 w szkolnej bibliotece prezentowali fragmenty książki pt. „Jan Paweł II”. Jury oceniało m.in. poprawność techniki czytania, dykcję i intonację. Spośród szesnaściorga uczestników wyłoniono zwycięzców:
- w kategorii klas 3- Adam Chudzik
- w kategorii klas 2- Jakub Głogowski
- w kategorii klas 1- Liliana Golińska
Zwycięzcom, dla których przygotowane zostały nagrody książkowe, gratulujemy i życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych z utworami literackimi.