Mikołajkowe gotowanie...

Utworzono: poniedziałek, 06 grudzień 2021

Uczniowie klasy 6c wybrali się 03. grudnia na warsztaty kulinarne do pizzerii Sorella w Wolanowie. W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami pod fachowym okiem kucharzy samodzielnie przygotowali sobie pizzę, dowolnie dobierając ulubione dodatki. Wszyscy z apetytem zjedli swoje wypieki. Atmosfera święta szybko się udzieliła młodzieży- po posiłku śpiewaliśmy, tańczyliśmy. Było wesoło i aktywnie. Warsztaty zakończyliśmy wręczeniem pamiątkowych dyplomów. Dziękujemy św. Mikołajowi za miłe chwile!

Agnieszka Wlazło

Friday the 26th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.