Wycieczka klasy 4a i 4b do Resursy Obywatelskiej w Radomiu

Utworzono: piątek, 18 marzec 2022

W dniu 10.03.2022r. uczniowie klasy 4a i 4b pod opieką nauczycieli Anny Kosiec i Beaty Czerwińskiej uczestniczyli w warsztatach artystycznych zorganizowanych w Resursie Obywatelskiej w Radomiu.
Na początku dzieci pod opieką instruktorek ćwiczyły układ taneczny, który następnie zaprezentowały na scenie Resursy. Dużą atrakcją dla młodych artystów była profesjonalna oprawa układu: nagłośnienie i efekty świetlne.
Chętni uczniowie mogli odwiedzić miejsce pracy operatora dźwięku i oświetlenia oraz zapoznać się z podstawową obsługą aparatury.
Druga części zajęć polegała na wykonaniu bransoletki z koralików. Inwencji twórczej nie zabrakło. Dzieci bardzo chętnie przystąpiły do wykonywania prac. Niektórym udało się wykonać nawet kilka prac dla siebie i swoich najbliższych. Powstały barwne i niepowtarzalne małe „ dzieła sztuki”.
Na koniec uczniowie układali puzzle, ale nie były to puzzle standardowe. Plansza do ułożenia była dużo większa. Poradzili sobie doskonale.
Dzieci w miłej atmosferze bawiły się, tworzyły i realizowały się w nieznanych do tej pory dziedzinach.
Wszyscy z uśmiechem na twarzy wrócili do szkoły.

Beata Czerwińska
Anna Kosiec

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.