Uczniowie klasy 5A w Bochni i Niepołomicach

Utworzono: środa, 08 czerwiec 2022

W dniu 06.06.2022 r. uczniowie klasy 5A byli na wycieczce w Bochni i Niepołomicach. W podziemiach bocheńskiej kopalni soli dzieci zdobywały wiedzę, m.in. geograficzną i historyczną. Unikalny mikroklimat, ciekawostki opowiedziane przez wspaniałą przewodniczkę, płynięcie łodzią i doświadczenia grupowe były wielkimi atutami tego wyjazdu. Oglądając zamek w Niepołomicach, uczniowie uzyskali wiedzę na temat władców Polski i ich dworskich zwyczajów.
W imieniu uczniów i własnym składam podziękowania Pani Karolinie Kucharczyk – opiekunce grupy, Panu Mariuszowi Wiśniewskiemu – przewodnikowi z firmy „Eskapada” oraz panu kierowcy, dzięki któremu bezpiecznie podróżowaliśmy.
Bochnia – jedna z najciekawszych naszych wycieczek!!!

Anna Klusek

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.