„Bajkowy świat musicali”

„Najlepszym przyjacielem jest ten,
kto nie pytając o powód smutku,
potrafi sprawić, że znów wraca radość.”

Św. Jan Bosko

W dniu 22 lutego 2019 r. uczniowie klas czwartych pod opieką: pań R. Bieniek, D. Bujak,. M. Kuśmierczyk i. A. Sadownik wzięli udział w koncercie pt. „Bajkowy świat musicali”.
Podczas koncertu mogli wysłuchać utworów, pochodzących ze światowych musicali, takich jak: Koty, Nędznicy, Upiór w operze, Deszczowa piosenka, Kraina lodu itp. Utwory te wykonała znana polska artystka musicalowa – Edyta Krzemień, której towarzyszyła Radomska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Wacława Pieregorulki.

Po koncercie uczniowie obejrzeli film pt. „Mia i biały lew”, opowiadający o miłości, przyjaźni i szacunku do zwierząt.

Renata Bieniek

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.