UDZIAŁ „TEATRU Z KLASĄ” W 3 MŁODZIEŻOWYM PRZEGLĄDZIE TEATRALNYM W RADOMIU

W dniu 12.12.2019 r. grupa teatralna „Teatr z klasą” wzięła udział w 3 Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu, którego organizatorami było PSP nr 14,Teatr Powszechny
im. J. Kochanowskiego w Radomiu, Teatr Resursa, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu a patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Radomia. Zespół z PSP z Wolanowa zaprezentował spektakl „Królowa Śniegu” i zajął II miejsce w konkursie, a Julia Szczęsna z naszego zespołu otrzymała wyróżnienie dla najlepszej aktorki. Zespół został uhonorowany statuetką i dyplomem dla szkoły. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele :p. Anna Kosiec i p. Konrad Gałka, dla którego szczególne podziękowania za filmowanie przedstawienia i zdjęcia.

Opracowała Anna Kosiec

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.