KONCERT GWIAZDKOWY

Utworzono: czwartek, 22 grudzień 2022

„Boże Narodzenie jest konieczna.
Potrzebujemy, co najmniej jednego dnia w roku,
Aby przypominał nam,
Że świat nie kręci się tylko wokół nas”
Eric Sevareid

W dniu 16 grudnia 2022r. uczniowie klas 6b, 7a, 8a, 8b, 8c wraz z nauczycielami zostali wprowadzeni w świąteczny Bożonarodzeniowy nastrój, biorąc udział w Koncercie Gwiazdkowym pt. „Przyśpiewki, czyli powrót do źródeł”. Uczestnicy koncertu mogli wysłuchać pieśni K. Szymanowskiego, przyśpiewki z Polski i Europy oraz kolędy w wykonaniu polsko-bułgarskiego rodzeństwa – p. Weroniki i Rafała Grozdew z zespołem oraz Radomskiej Orkiestry Kameralnej.
Dopełnieniem przedświątecznego klimatu było obejrzenie filmu pt. „Listy do M. 5”, który niesie ze sobą wiele przesłań, pokazując ludziom, co jest w życiu najważniejsze.

Renata Bieniek

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.