TRZECIOKLASIŚCI W TEATRZE

Utworzono: poniedziałek, 06 luty 2023

W dniu 31.01.2023r. klasa 3a i 3b pod opieką nauczycielek: p. Iwony Molendowskiej,
p. Jolanty Pielas i p. Karoliny Kucharczyk wybrała się do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Uczniowie obejrzeli teatralną adaptację powieści F.H. Burneta pt. „Tajemniczy ogród”, będącą wzruszającą opowieścią o przyjaźni, która potrafi odmienić smutną rzeczywistość i przywrócić radość życia.
Nastrojowa muzyka, barwne kostiumy i niezwykła scenografia spektaklu przeniosły widzów do ogromnego, pustego i mrocznego domu oraz do otaczającego go zaniedbanego ogrodu, skrywającego bolesną tajemnicę. Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym odbiorem, a aktorów nagrodziliśmy gromkimi brawami.

Karolina Kucharczyk

Sunday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.