Filmowe Walentynki

Utworzono: sobota, 25 luty 2023

„Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
Lecz patrzeć razem w tym samym kierunku”

Antoine de Saint Exupery

W dniu 10 lutego 2023r. uczniowie klas 6b, 7a, 8c pod opieką p. R. Bieniek, p. D. Bujak, p. M. Bisińskiej - Siary i p. M. Zarębskiej, w ramach święta zakochanych, wzięli w „Fimowych Walentynkach” – koncercie muzyki filmowe wykonanym przez wybitnego pianistę – Maksyma Rzemińskiego i Radomską Orkiestrę Kameralną.
Muzycy zaprezentowali widowni przepiękne utwory z takich filmów, jak: „Gladiator”, „Skyfall”, „Tajemniczy Ogród”, „Duma i Uprzedzenie”, „Gra o tron”, „Niewierna”, „Pan i Pani Smith”, a na koniec koncertu utwór „Zima” Antonio Vivaldiego.
W drugiej części Filmowych Walentynek uczniowie wraz z opiekunkami obejrzeli film pt. „Avatar: Istota wody”.
Po projekcji uczestniczy wycieczki wrócili do domu i rozpoczęli wyczekiwane ferie zimowe.

Renata Bieniek

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.