Jesienna wycieczka integracyjna klasy 6a i 6b.

Utworzono: piątek, 20 październik 2023

W dniu 12 października 2023 r. korzystając z ostatnich dni pięknej pogody, uczniowie klas 6a i 6b wraz z wychowawczyniami: p. Anną Kosiec i p. Beatą Czerwińską i bibliotekarką wybrali się na wycieczkę do Kielc i w Góry Świętokrzyskie. Uczestnicy zobaczyli Kadzielnię i kieleckie jaskinie, gdzie mogli podziwiać tworzące stalaktyty i stalagmity. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Zabawek w Kielcach i warsztaty tworzenia makiety miasta. Oglądając wystawę, uczniowie chętnie skorzystali okazji z powrotu do czasów dzieciństwa i ulubionych zabawek. Wejście na Święty Krzyż kamiennym szlakiem wśród drzew i zwiedzanie Bazyliki zakończyło tę wyprawę. Zmęczeni, ale bogatsi w wiedzę z geografii wszyscy wrócili do swoich domów.

Monika Gibała

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.