Centrum Nauki i Techniki EC1 i Orientarium w ZOO

Utworzono: poniedziałek, 23 październik 2023

18.10.2023 r. uczniowie naszej szkoły z klas: IVa, IVb, i IVc pod opieką p. Anny Grzybowskiej, p. Małgorzaty Kuśmierczyk, p. Beaty Rosińskiej, p. Anety Dziedzic i p. Anny Sadownik, wybrali się na wycieczkę do Łodzi, aby zwiedzić Centrum Nauki i Techniki EC1 i Orientarium w ZOO.
Największą atrakcją Orientarium był podwodny tunel, w którym można było obserwować rafę koralową, rekiny i płaszczki.  Tunel ma około 26 m długości i 2,4 m wysokości.. Uczestnicy wycieczki mieli też okazję obejrzeć karmienie i kąpiel słoni w częściowo przeszklonym, wewnętrznym basenie.
W Centrum Nauki i Techniki EC1 poznaliśmy tajniki pracy elektrowni, zwiedzając jej historyczne pomieszczenia z prawie ożywionymi eksponatami, którymi w dodatku można było się pobawić i posterować.
Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy bezpiecznie do Wolanowa.

Sunday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.