„Zamaskowany Dzień Nauczyciela”

We wtorek,13 października 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej, zwane potocznie Dniem Nauczyciela. W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił dostosować się do obowiązujących obostrzeń i zaleceń sanitarnych, więc oprócz tradycyjnych kwiatów uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły…..maseczki.

Oferta była bardzo bogata: klasyczne, eleganckie, kolorowe, kwieciste, stonowane i wesołe. Każdy mógł sobie wybrać odpowiednią do stroju i nastroju.

Samorząd Uczniowski jeszcze raz składa serdeczne życzenia zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i wiele radości w życiu osobistym wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

Thursday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.