Konkurs Plastyczny na znaczek XXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem „Nie lękajcie się”

Utworzono: poniedziałek, 12 kwiecień 2021 Opublikowano

Od 29 września 2020 roku nasza szkoła nosi imię wielkiego Polaka - Jana Pawła II, otrzymując takie imię zostaliśmy włączeni do grona szkół   noszących to imię, a zarazem zaproszeni do udziału w corocznych pielgrzymkach na Jasną Górę.
Szkoła nr 14 w Radomiu organizuje konkurs związany z kolejną pielgrzymką szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę do którego udziału gorąco zachęcamy.

Zespół katechetyczny i p. Anna Kosiec

REGULAMIN
Konkursu Plastycznego na znaczek XXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem: „Nie lękajcie się”

SZABLON

OŚWIADCZENIA

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.