Uczniowie wybierają!

Utworzono: piątek, 17 wrzesień 2021 Opublikowano

10 września 2021 roku odbyły się w naszej szkole wybory Rady i Opiekunów Samorządu Uczniowskiego na rok szk. 2021/2022. Uczniowie klas IV-VIII głosowali na jednego z dwunastu kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego i jednego nauczyciela spośród nauczycieli uczących w  klasach starszych.
Uczniowska Komisja Wyborcza w składzie: Paulina Frąk (klasa VIII c), Zuzanna Woźniak (klasa VIII b), Antoni Pieczeniak (klasa VIII a) przeprowadziła głosowanie, policzyła głosy (łącznie oddano 180 ważnych głosów) i wyłoniła sześcioro uczniów z najwyższą liczbą głosów. Weszli oni w skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego i objęli następujące funkcje:

Przewodnicząca: Milena Sławińska (klasa VIII c)
Wiceprzewodniczący: Łukasz Sadowski (klasa VIII a)
Skarbnik: Julia Siwak (klasa VIII c)
Sekretarz: Katarzyna Łęcka (klasa VIII a)
Członkowie: Gabriela Borkowska (klasa VII b)
Łukasz Pisarek (klasa VI a)

W wyniku głosowania na Opiekunów Samorządu Uczniowskiego komisja wyłoniła trzech nauczycieli z najwyższą liczbą głosów. Są to panie:

Małgorzata Bisińska-Siara
Dorota Bujak
Agnieszka Wlazło.

Wszystkim gratulujemy i życzymy samych sukcesów w działalności na rzecz naszej szkoły!

Samorząd Uczniowski

Tuesday the 23rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.