SPRAWOZDANIE z przebiegu Szkolnego Konkursu Plastycznego „Moja domowa biblioteczka”.
Na przełomie października i listopada 2021 r. w bibliotece Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył się konkurs plastyczny dla klas 1- 3 pt. „Moja domowa biblioteczka”.
Uczniowie dostarczyli 38 różnorodnych prac i komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wybrać najlepsze prace. Laureaci otrzymają nagrody książkowe, a nagrodą dla pozostałych uczestników będą szóstki z plastyki.
Wyniki przedstawiają się następująco:
|
Lp. |
Miejsce lub wyróżnienie |
Imię i nazwisko ucznia |
klasa |
|
1. |
I miejsce |
Estera Kobyłecka |
II b |
|
2. |
II miejsce |
Dominika Dubińska |
III c |
|
3. |
III miejsce |
Urszula Chrobot |
III c |
|
4. |
wyróżnienie |
Barbara Birkowska |
III a |
|
5. |
wyróżnienie |
Oliwia Szatan |
III c |
|
6. |
wyróżnienie |
Damian Wacławiak |
II a |
|
7. |
wyróżnienie |
Julia Antczak |
II a |
|
8. |
wyróżnienie |
Kornelia Sławińska |
I b |
|
9. |
wyróżnienie |
Zuzanna Wójtowicz |
I b |
|
10. |
wyróżnienie |
Michał Dubiński |
I c |
|
11. |
wyróżnienie |
Nadia Molga |
I c |
|
12. |
wyróżnienie |
Filip Moskwa |
I c |
|
13. |
wyróżnienie |
Hanna Jackowska |
I c |
Opracowała: Monika Gibała i Agnieszka Wlazło




