Dzień Mamy

Utworzono: poniedziałek, 13 czerwiec 2022 Opublikowano

Dzień Matki to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę oraz wychowanie.
We wtorek 31 maja w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wolanowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy przygotowana przez uczniów kl. I b. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Sarnat powitał Mamy i złożył im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez wiersze, piosenki, taniec, życzenia oraz upominki. Publiczność była zachwycona występami. Na twarzach zebranych gości malowała się radość i wzruszenie. Po części oficjalnej, przy pięknie zastawionym stole, odbył się słodki poczęstunek. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach, – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Opracowanie: wych. kl. I b – Beata Życińska

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.