DZIEŃ BABCI I DZIADKA klas 0

Utworzono: piątek, 27 styczeń 2023 Opublikowano

A zaczęło się to tak:

Kochana Babuniu,
przyjmij od wnuczki i wnuczka życzenia,
aby się spełniły wszystkie Twe marzenia,
żeby Babcia zawsze dobre zdrowie miała
i razem z Dziadziusiem bardzo Nas kochała...

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku, chociaż wypadają w styczniu, najchłodniejszej porze roku... W tych dniach Dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Klasa OA oraz OB 20.01.2023r. zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta, która odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej pod opieką swoich wychowaczyń p. EWY KIJAS I P. ROKSANY BILKE . Ci ze wzruszeniem przyglądali się scenkom, wysłuchali pięknych piosenek oraz zobaczyli urocze tańce w wykonaniu swoich najukochańszych wnuków. Oklaskom nie było końca.

Dla Babć i Dziadków wnuczęta są radością życia, a dzieci wychowujące się w bliskości z najstarszym rodzinnym pokoleniem są szczęśliwsze.
Jeszcze RAZ... z Okazji Święta Dziadziusiów i Babć Życzymy dużo zdrówka, uśmiechu i samych miłych chwil. STO LAT!

Roksana Bilke, Ewa Kijas

Saturday the 20th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.