Zawody sportowe w piłce siatkowej chłopców - półfinał międzypowiatowy

W dn. 12.03.2014 r. na hali sportowej ZSO - PG Wolanów odbyły się zawody sportowe w piłce siatkowej chłopców półfinał międzypowiatowy, w których mogli wystartować zwycięzcy rozgrywek powiatowych (Przysucha, Szydłowiec, Radom-ziemski).

Gospodarzem turnieju było Publiczne Gimnazjum w Wolanowie, które reprezentowało powiat Radomski, powiat Przysuski reprezentowało PG Przysucha, powiat Szydłowiecki reprezentowało PG Jastrząb.
Zawody rozegrano systemem "Każdy z Każdym" i padły następujące rozstrzygnięcia:

· PG Wolanów - PG Jastrząb 2: 0 (25; 20, 25: 19)

· PG Przysucha - PG Jastrząb 2: 0 (25: 18, 25: 15)

· PG Wolanów - PG Przysucha 2: 0 (25: 15, 25: 20)

Końcowa kolejność;
1. PG Wolanów

1. PG Przysucha

3. PG Jastrząb

Zwycięzcy turnieju, czyli PG Wolanów wywalczyli awans do Finału Międzypowiatowego, który odbędzie się Radomiu. Należy podkreślić jeden fakt, że PG Przysucha reprezentuje SOS ( Siatkarski Ośrodek Sportowy), czyli są objęci specjalnym szkoleniem siatkarskim, co daje drużynie z Wolanowa jeszcze większą satysfakcję.

Friday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.