Utworzono: czwartek, 19 październik 2023 Opublikowano

W dniu 16.10.2023 r.z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów z klas piątych.
Młodzi aktorzy zaprezentowali scenki, w których w humorystyczny sposób przedstawili lekcje, nauczycieli i uczniów. Były też poważne momenty, kiedy uczniowie słowem i piosenką przepraszali, dziękowali nauczycielom za naukę i wychowanie oraz składali życzenia z okazji ich święta.
W ostatniej części programu uczennice z klas siódmych zaprezentowały układ taneczny do muzyki Jerusalema.
Po występie Pan Dyrektor Zbigniew Sarnat zabrał głos. Przemówienia do zgromadzonych wygłosiła również przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Monika Lejzak - Pogoda oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczając drobne upominki.

Wychowawcy klas piątych:
M. Stępień, M. Zarębska, R. Kosiec.

Sunday the 5th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.