SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

Utworzono: poniedziałek, 06 listopad 2023 Opublikowano

Dnia 27 października 2023r. dzieci z klasy 0a i 0b odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzałkowie. Swoją wizytą zrobili nam miłą niespodziankę. Strażacy opowiadali o swojej trudnej pracy, odpowiedzialności, poświęceniu oraz akcjach w których biorą udział jednostki strażackie.
Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wielki, czerwony wóz strażacki, do którego każde dziecko mogło wejść. Dzieci zobaczyły, jak wygląda strój strażaka gotowego do akcji, oraz jak wygląda sprzęt ratowniczy i gaśniczy wykorzystywany do ratowania ludzkiego życia. Wszystkie dzieci mogły wypróbować swoich sił i zmierzyć się z prawdziwym wężem strażackim.
potkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, za co bardzo dziękujemy.

Karolina Kucharczyk
Roksana Bilke

Sunday the 5th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.