Od pomysłu do wydania książki – spotkanie autorskie z p. Przemysławem Jakóbczykiem

Utworzono: piątek, 22 grudzień 2023 Opublikowano

W ramach realizacji działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zorganizowaliśmy spotkanie autorskie z pisarzem p. Przemysławem Jakóbczykiem - autorem serii książek przygodowych „Księga samodzielności, czyli przygody Zuzy”, a także organizatorem obozów survivalowych. Bohaterka utworów  – Zuza  przeżywa wiele przygód i często musi sobie radzić w ekstremalnych sytuacjach przy pomocy  sprzętu survivalowego, wykorzystując przy tym własne doświadczenie i wiedzę o otaczającym świecie.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 2 - 6 i poznali etapy tworzenia książki, jej drogi od pisarza do czytelnika. Prowadzący poruszył  również temat  technik przetrwania. Uczestnicy mogli także zakupić książki z autografem i imienną dedykacją. Nasza biblioteka otrzymała od autora trzytomową serię o przygodach Zuzy. Na pewno uczniowie chętnie będą sięgać po książki p. Przemysława Jakóbczyka.

Thursday the 2nd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.