SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Utworzono: środa, 28 luty 2024 Opublikowano

„Nic tak nie rozwija inteligencji
Jak podróżowanie”

Emile Zola

W dniu 22 lutego 2024r. odbyło się w naszej szkole „Spotkanie z Podróżnikiem”. Uczniowie i nauczyciele zostali zabrani w niezwykłą podróż do Maroka. Podczas tej wycieczki poznali kulturę arabską, największe atrakcje turystyczne, malownicze krajobrazy, regionalne potrawy oraz bogactwo przypraw Maroka, a także dowiedzieli się w jaki sposób pozyskiwany jest olej arganowy. Zwiedzili również Casablancę – największe miasto Maroka i całego Maghrebu oraz Rabat – stolicę kraju.
„Spotkanie z Podróżnikiem” było ogromną inspiracją i zachętą dla wszystkich uczestników do zwiedzania i odkrywania różnych zakątków świata.

Renata Bieniek

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.