8 marca 2024

Utworzono: wtorek, 12 marzec 2024 Opublikowano

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Z tej okazji, w dniu 8 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia  przygotowana przez uczniów klas trzecich. Nasi chłopcy odświętnie ubrani z czerwonymi muszkami przedstawili układ wokalno-taneczny, który wywołał burzę oklasków. Mieliśmy również okazję podziwiać niezwykłe talenty z naszej szkoły: grę na gitarze Dawida, taniec Nadii, śpiew Kornelii i Michała oraz układ taneczny trzecioklasistek.
Panowie życzyli wszystkim Paniom i Koleżankom wszystkiego najlepszego: spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu  na twarzach!

Akademia została zorganizowana przez:
M. Kowalską, B. Życińską, A. Augustyniak, B. Rosińską i  K. Gałkę

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.