Przerwa świąteczna

Dyrektor ZSO w Wolanowie, w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną, która rozpocznie się 22 grudnia i będzie trwała do 31 grudnia oraz dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 2 i 5 stycznia 2015r., które dyrektor ustalił na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 32 z późn. zm.) informuje,  że w przypadku otrzymania informacji do dnia 18 grudnia 2014r. o potrzebie zapewnienia opieki nad uczniami, których rodzice takiej opieki nie mogą zapewnić, zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze na świetlicy szkolnej.

Informację należy przekazać wychowawcom klas lub do sekretariatu szkoły. Telefon (48) 618 60 34 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sunday the 5th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.