PRZY WIGILIJNYM STOLE

W dniach 15–19 grudnia 2014 r. uczniowie klas 0 – 3 brali udział w zajęciach: "Przy wigilijnym stole”. Celem tych zajęć było zapoznanie uczniów ze wszystkimi zasadami związanym z przygotowaniem stołu do uroczystego posiłku i nauczenie ich przygotowywania stołu w praktyce. Dzieci ćwiczyły właściwe zachowania się przy stole i przestrzeganie dobrych manier przy jedzeniu. Nasi milusińscy samodzielnie nakrywali i dekorowali świąteczny stół podczas klasowych wigilii. Ważne jest, że zgodnie ze sobą współpracowali i cieszyli się z efektów swojej pracy. Te praktyczne umiejętności mogą wykorzystać w swoich rodzinnych domach.

Na wigilijnym stole

życzą

Dyrekcja, Nauczyciele

i pracownicy ZSO - PSP w Wolanowie

Sunday the 5th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.