Konkurs Unicef na najbardziej oryginalną laleczkę

Utworzono: sobota, 14 marzec 2015 Opublikowano

Dorotka z Polski reprezentuje naszą szkołę w konkursie na NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ LALECZKĘ organizowanym przez UNICEF. Konkurs prowadzony jest na oficjalnym fan page’u projektu „Wszystkie Kolory Świata” na FACEBOOKU od 10.03.2015r. (od godz. 11.00)  do 16.03.2015r. (do godz. 11.00). Żeby móc zagłosować trzeba mieć aktywne konto i być zalogowanym. Pamiętajcie, że z jednego konta na Facebooku można oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca pod zdjęciem. Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki.

1. Wejdź na www.facebook.com/UNICEFwszystkiekoloryswiata
  2. Wejdź w Aplikację konkursową „Wszystkie Kolory Świata” (po lewej stronie)
  3. Zagłosuj na Dorotkę (szukaj naszej laleczki na mapie)

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.