Wyniki konkursu „Moja pierwsza książeczka z biblioteki”

Utworzono: środa, 06 maj 2015 Opublikowano

W dniu 5 maja 2015 r. komisja konkursowa w składzie:

1.  Małgorzata Chrzanowska – dyrektor PSP
  2. Beata Rosińska – nauczyciel plastyki PSP
  3. Wojciech Sowa – nauczyciel matematyki PSP

dokonała wyboru prac plastycznych dostarczonych na konkurs Moja pierwsza książeczka z biblioteki”. Konkurs został ogłoszony podczas pasowania pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej. Jego celem było zachęcenie młodych czytelników do korzystania z zasobów biblioteki oraz zaprezentowanie prac plastycznych przez nich wykonanych. Komisja oceniała prace biorąc pod uwagę samodzielność wykonania pracy przez ucznia, estetykę wykonania, zgodność z tematem. Wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w bibliotece. Gratulujemy!

Klasa I a: Maja Grzyb,  Kalina Kowalczyk, Zofia Maciejewska,

Klasa I b: Julia Gadaszewska, Jakub Muc, Michał Rdzanek,Amelia Siara.

Klasa I c: Wiktoria Klas,  Filip Pietrzykowski, Milena Sławińska, Wiktoria Szczepańska, Weronika Szymańska.

Uwaga: kolejność zamieszczenia prac przypadkowa.

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.