I Gminny Konkurs Recytatorski pt.” Żyjmy zdrowo i wesoło”

Utworzono: czwartek, 14 maj 2015 Opublikowano

Dnia 23.04.2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski pt.” Żyjmy zdrowo i wesoło” zorganizowany przez p. Irenę Wasiak z współudziałem koleżanek z oddziałów zerowych w Wolanowie.

W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów zerowych z terenu Gminy Wolanów.

Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce zdrowotnej. Powołana komisja po wysłuchaniu wszystkich wierszy oceniła znajomość tekstu, dykcję i interpretację oraz przyznała nagrody. Decyzją jury pięć osób otrzymało równorzędne pierwsze miejsce:

JULIA JAGIEŁŁO – ZSO-PSP WOLANÓW

KINGA SOBIERAJ – PSP SŁAWNO

OLIWIER MIŚKIEWICZ – SPP w SŁAWNIE

WIKTORIA KRAWCZYK – PSP MNISZEK

ERYK ŁUGOWSKI – ZSO-PSP WOLANÓW

Nagrodzeni otrzymali „Encyklopedię dla dzieci”. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia w postaci książek.

Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.