PREZENTACJE UCZNIÓW KLASY 3A

Utworzono: wtorek, 16 czerwiec 2015 Opublikowano

„POKAŻ CO POTRAFISZ”

W dniu 1 czerwca 2015 r. osiemnaścioro uczniów klasy III a zaprezentowało przed rodzicami i nauczycielami swoje zdolności, umiejętności i zainteresowania.

Celem  klasowych pokazów było:

- wspieranie różnych aktywności dzieci,

- umożliwienie prezentowania własnych zainteresowań, pasji i umiejętności,

- wzmacnianie poczucia własnej wartości,

- eliminowanie nieśmiałości i przezwyciężanie tremy.

Młodzi wykonawcy pochwalili się przed publicznością swoimi umiejętnościami:

- sportowymi: ćwiczenia z hula- hop, ćwiczenia akrobatyczne, jazda na rowerze, gra w badmintona,

- kulinarnymi : samodzielne wykonanie piernika i drożdżowych rogalików,

- artystycznymi: charakteryzacja twarzy, śpiewanie piosenek, taniec nowoczesny, gra na gitarze, opowiadanie dowcipów, prezentacja prac plastycznych.

Chłopcy opowiedzieli o swoich kolekcjach: dinozaurów oraz plakatów i kart związanych z piłką nożną. Jedna z uczennic zaprezentowała umiejętność posługiwania się alfabetem palcowym.

Publiczność nagrodziła każdego dużymi brawami, były także bisy. Rodzice byli dumni z własnych pociech, dla wielu występ dziecka był zaskoczeniem i wielką niespodzianką. Każdy z uczestników prezentacji otrzymał pamiątkowy dyplom i mały upominek. Na koniec rodzice nagrodzili wszystkich porcją lodów i słodyczami.

Wychowawczyni klasy III a: M. Kowalska

Saturday the 18th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.