ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 1 września 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2015/2016.

O godzinie 8 rozpoczęła się msza święta w Kościele pod wezwaniem św. Doroty w Wolanowie.

O godzinie 9 nowy rok szkolny przywitali Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolanowie, o godzinie 10.30 – Publicznego Gimnazjum.

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wolanowie w sposób wyjątkowy przywitała Wszystkich Zebranych Dyrektor Szkoły Pani Elżbieta Wertejuk, która przypomniała o szczególnej roli szkoły i nauki w życiu człowieka oraz o trudnych momentach w historii Polski. Pani Dyrektor złożyła całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia z okazji rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego.

Po wystąpieniu Pani Dyrektor odbyła się krótka akademia upamiętniająca kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej. Następnie Wicedyrektorzy: Pani Małgorzata Chrzanowska – PSP i Pani Bogusława Marszałek – PG przekazały informacje dotyczące m.in. organizacji pracy i funkcjonowania szkoły.

Całą uroczystość przygotowali uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami: Anną Klusek i Jackiem Bielawskim oraz z pomocą Beaty Rosińskiej i Konrada Gałki.

W roku szkolnym 2015/2016 życzymy Wszystkim wielu sukcesów!

Nauczycielom i Pracownikom Szkoły – wyrozumiałości, cierpliwości

i pogody ducha!

Rodzicom – siły i spokoju!

Uczniom – zapału w zdobywaniu wiedzy i wielu ciepłych uczuć!

Bądźmy dla siebie dobrzy!

w ZSO – PG w Wolanowie

zdjęcia: M.Kuśmierczyk

Friday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.