Ślubowanie pierwszoklasistów

Dnia 22 października 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie  odbyła się uroczystość pasowania na uczniów pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole.

W niezwykle podniosłej atmosferze, po odśpiewaniu hymnu państwowego, pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po tych słowach p. dyrektor Elżbieta Wertejuk dokonała symbolicznym ołówkiem aktu pasowania na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolanowie. Wychowawczynie klas pierwszych wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, legitymacje oraz książeczki SKO od Banku BGŻ w Wolanowie.
Po ceremonii pasowania głos zabrała p. dyrektor ZSO oraz zaproszeni goście: wójt gminy Wolanów, przewodnicząca Rady Gminy, oraz przewodnicząca Rady Rodziców. Goście gratulowali pierwszakom przyjęcia do braci uczniowskiej i życzyli sukcesu w nauce. Pierwszacy otrzymali upominki w postaci różnych  przyborów szkolnych od swych kolegów i koleżanek z klas II, Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców oraz wójta gminy Wolanów.  Na zakończenie nasi główni bohaterowie uroczystości spędzili czas przy muzyce i słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,
a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych: M. Kowalska B. Życińska, A. Augustyniak

Friday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.