„Let’s Discover America”

23 listopada 2015 r. uczniowie klasy Id, realizującej program innowacyjny „Let’s Discover America” odwiedzili American Corner w Radomiu. Nie tylko dowiedzieli się o szczegółach jego działalności, ale także uczestniczyli w warsztatach „Moi robotyczni znajomi” prowadzonych przez Magię Krause – Information Resource Officer, która sprawuje opiekę merytoryczną nad American Spaces w Rosji, Litwie, Łotwie, Estonii, Białorusi i w Polsce. Gimnazjaliści mogli przekonać się jak za pomocą prostych instrukcji zaprojektować czynności wykonywane przez roboty. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera i doskonała zabawa. Była też okazja do poeksperymentowania z piórami 3D.

Dziękujemy Pani Magii Krause oraz paniom z American Corner w Radomiu: Karolinie Adamczyk i Uli Malmon za ciekawe i inspirujące spotkanie.

Elżbieta Kacprzycka

Friday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.