"XXI wiek bez nałogów"

„XXI wiek bez nałogów”  pod takim tytułem uczniowie z Koła biblijnego pod opieką pani Elżbiety Kazała – Maziarz dnia 11 grudnia 2015 roku przygotowali przedstawienie ukazujące w delikatny i zrozumiały sposób szkodliwość i konsekwencje uzależnień takich jak: papierosy, alkohol, narkotyki, dopalacze.  W przedstawieniu udział wzięli: pani dyrektor Elżbieta Wertejuk, Małgorzata Chrzanowska, które uczestnikom i aktorom przekazały upominki,  nauczyciele i uczniowie klas IV – VI  szkoły podstawowej i wybrane klasy I – III gimnazjum. Ten  spektakl obejrzeli  także parafianie Kościoła św. Doroty w Wolanowie w dniu 20 grudnia po Mszy św o godz. 11.30, która sprawowana była w intencji trzeźwości w rodzinach naszej parafii z udziałem członków Stowarzyszenia „Radość”. Po przedstawieniu słowa podziękowania dla uczniów i opiekunki skierował ks. proboszcz parafii Tadeusz Kszczot.

Friday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.