DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

W dniu 10 marca 2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Wolanowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie z klas: 2b, 2c, 3b, 3d i 3e zaprezentowali montaż słowno – muzyczny przygotowany przez: p. A. Klusek, p. M. Gibałę, p. A. Wlazło przy współpracy p. A. Bursy i p. B. Stanik. Oprawę plastyczną przedstawienia przygotowały p. A. Kosiec i p. B. Rosińska.

Młodzi aktorzy krótko nakreślili historię obchodów tego święta, przedstawili na scenie zalety płci pięknej. Występ został urozmaicony recytacją wierszy o kobietach, wykonaniem piosenek przy akompaniamencie akordeonu.

Dodatkowa atrakcją były konkursy dla chłopców. Pierwszy z nich dotyczył znajomości drobiazgów, bez których kobiety nie mogą się obejść w codziennym życiu. W kolejnej kategorii konkursowej zawodnicy mieli wykonać na modelkach damskie fryzury, tj. kok, koński ogon i warkocz.

Obchody święta ku czci kobiet zakończyły się uroczystą przysięgą złożoną przez chłopców i podpisaniem oświadczenia o pomocy kobietom przez zastępcę samorządu uczniowskiego.

Friday the 17th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.