Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Zdrowo rozśpiewani”

Utworzono: poniedziałek, 30 maj 2016 Opublikowano

Dnia 24 maja br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Zdrowo rozśpiewani”. Konkurs zorganizowano w ramach innowacji „Wiem, umiem, rozumiem – czuję się bezpiecznie”, a jego celem było rozwijanie i promowanie talentu muzycznego uczniów w połączeniu z zainteresowaniem dzieci, młodzieży tematyką zdrowia. W konkursie wzięło udział 7 solistów wyłonionych w eliminacjach szkolnych z czterech szkół podstawowych w: Mniszku, Sławnie Zakrzewie oraz Wolanowie. Młodzi artyści prezentowali wysoki poziom swoich umiejętności.

Wykonanie utworów oceniało jury w składzie: przewodnicząca –Elżbieta Wertejuk – dyrektor ZSO – PSP i PG w Wolanowie, Małgorzata Chrzanowska – wicedyrektor ZSO – PSP w Wolanowie, Monika Dzik - przedstawiciel GCK w Wolanowie oraz Barbara Waśkiewicz – opiekun zespołu Wolanianki.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców jury przyznało nagrody:

I miejsce – Dominika Małysa, PSP Sławno, która wykonała utwór „Czas wziąć się w garść”

II miejsce – Aleksandra Michalik, PSP Zakrzew, który wykonał utwór „Owocowy karnawał”

III miejsce – Amelia Augustyniak, PSP Mniszek, która zaśpiewała piosenkę „Rusz swe ciało”

Komisja konkursowa wręczył zwycięzcom dyplomy i nagrody, których fundatorem była Dyrektor ZSO w Wolanowie oraz Prymus-AGD z Kowalanki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali również drobne upominki za udział w konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:

Beata Stanik

Lidia Gomuła

Teresa Pełka

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.