Dzień integracji

8 września 2016r. odbył się w naszej szkole Dzień integracji. Uczniowie klas O-III wraz z wychowawcami punktualnie o godzinie 8.00 zwarci i gotowi rozpoczęli wspólne gry i zabawy w swoich salach. Miały one na celu kształtowanie u dzieci pełnego uczestnictwa w życiu grupy. Wspólna praca pozwala poznać siebie nawzajem oraz wytwarza właściwą atmosferę.

Następnie odbył się pokaz Akademii Młodego Idola. Uczniowie aktywnie brali udział w pokazach tanecznych. Niektóre dzieci miały okazje wystąpić przed publicznością. Na zakończenie Dnia integracji korzystając z pięknej pogody wszystkie klasy wybrały się na boisko szkolne.

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.