Loteria Fantowa w bibliotece szkolnej

W dniu 27 października 2016 r. w bibliotece szkolnej PSP i PG odbyła się Loteria Fantowa, przygotowana pod kierunkiem p. Jolanty Prawdy i p. Janiny Laskowskiej przy współpracy aktywu bibliotecznego. Czytelnicy, którzy wypożyczali książki losowali pytania z zakresu literatury pięknej i wiedzy o bibliotece. Każdy los był wygrany. Tego dnia biblioteka była licznie odwiedzana przez uczniów. Pytania nie sprawiały im trudności, bawili się przy tym doskonale, wykazując się dużą wiedzą. Przedsięwzięcie zorganizowano z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Jego celem była promocja czytelnictwa i biblioteki szkolnej.

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.