Pociąg do kultury na trasie Łódź - Warszawa dotarł do celu

14 listopada uczniowie wraz z opiekunami ponownie odwiedzili Warszawę. Szóstoklasiści najpierw obejrzeli spektakl Teatru Królewskiego z Wilanowa pt. „Historia miłości Jana i Marysieńki kuchnią przeplatana”. Było to niezwykłe widowisko z udziałem aktorów i unikatowych porcelanowych marionetek oraz scenki marionetkowej będącej miniaturą pałacu w Wilanowie w czasach Sobieskiego.

Po spektaklu uczniowie, w towarzystwie pani przewodnik, zwiedzali Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie poznając przy tym  historię jego życia.

Wycieczka dostarczyła uczniom dużo wiadomości i niezapomnianych wrażeń.

Projekt dofinansowany przez Fundację PZU w ramach konkursu dotacyjnego „PZU z Kulturą”- edycja 2016.

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.