KONKUS RECYTATORSKI KLAS 0 -1

21 marca 2017 r. w ramach projektu edukacyjnego „Spotkania z książką” odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział 12 dzieci z klas 0-I.

Cele konkursu to:

• popularyzowanie poezji dziecięcej,
  • rozwijanie zdolności recytatorskich,
  • zainteresowanie dzieci poezją,
  • zachęcanie do występów na scenie,
  • prezentacja umiejętności dzieci,
  • uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Uczestnicy zaprezentowali zgromadzonej publiczności wiersze poświęcone książce, zachęcające do częstego sięgania po nią.

Finaliści konkursu to:

I miejsce – Aleksandra Sobczak         kl. Ib

II miejsce – Wiktoria Woźniak           kl. 0b

III miejsce – Wiktoria Nowocień        kl. Ia

Wyróżnienia otrzymali:

Marcel Zieliński         kl. Ib

Wiktoria Trybulska    kl. Ic

Maja Korgul               kl. 0c

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu za piękne zaprezentowanie poezji dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

0rganizatorzy:

Iwona Molendowska

Małgorzata Kowalska

Sunday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.