„Bezpieczna +. Skutecznie się porozumiewamy”

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie w roku szkolnym 2017/2018 realizuje rządowy projekt „Bezpieczna +. Skutecznie się porozumiewamy”. Rozpoczynając jego wdrażanie, w dniu 18 października klasa 4b pod opieką pań Małgorzaty Kuśmierczyk i Agnieszki Wlazło wybrała się na warsztaty kulinarne do restauracji „MammaLeo” w Radomiu. Uczniowie rozmawiali o swoich preferencjach żywieniowych, o zdrowej żywności, a następnie podzieleni na grupy przystąpili do pracy- samodzielnie przygotowali ciasto na bułki, które po nadaniu im fantazyjnych kształtów trafiły do pieca. W tym czasie przygotowali pasty i twarożki do pieczywa. Świeże, zdrowe, kolorowe, pachnące smakołyki szybko zostały zjedzone! Uczniowie w atmosferze radości i dumy z własnych wypieków wiele się wzajemnie nauczyli i nabrali apetytu na zdrowe jedzenie!

Monday the 13th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.