Bezpieczna +

W środę 15. listopada 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej odbyły się warsztaty reklamowe. Były one skierowane do uczniów klas 4, którzy realizują rządowy program „Bezpieczna +”. Podczas zajęć zebrali oni garść informacji o historii reklamy, o jej oddziaływaniu na odbiorcę. Poznali podstawowe techniki reklamowe. Wspólnie z prowadzącą, panią Karoliną Pierzchalską, projektowali ulotki dotyczące zdrowego stylu odżywiania. Było kolorowo, sympatycznie, aktywnie i twórczo. Zdobytą wiedzę czwartoklasiści wykorzystają w kampanii reklamowej, którą przygotowują, by promować zdrowe nawyki żywieniowe.

Opracowała: Agnieszka Wlazło

Saturday the 11th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.