Witaj nam Boża Dziecino

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, dnia 21.12.2017 r. w PSP w Wolanowie odbyła się uroczysta akademia.
W świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań: Elżbiety Kazały - Maziarz, Małgorzaty Wróbel, Anny Klusek, Beaty Rosińskiej, Anny Kosiec. Nad obsługą techniczną czuwał p. Konrad Gałka.
Akademię uświetnił również występ uczniów z Ośrodka Terapii Zajęciowej z Młodocina Większego.
Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Wertejuk wręczyła nagrody za konkursy: „Ozdoby choinkowe” i „Konkurs Kolęd i Pastorałek”.
Uroczystą akademię zakończyły życzenia świąteczne przekazane przez p. Dyrektor Elżbietę Wertejuk i Samorząd Uczniowski PSP w Wolanowie.

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.