Aerobik – realizacja programu Bezpieczna+

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie w roku szkolnym 2017/2018 realizuje rządowy program Bezpieczna+, w ramach którego odbywa się aerobik dla klas piątych.

12. grudnia 2017 r. uczniowie po raz kolejny spotkali się z panią instruktor z radomskiego klubu fitness. W atmosferze radości pracowali nad poprawą swojej kondycji, rozwijali koordynację ruchową i starali się rozruszać wszystkie mięśnie. Poza tym nie od dziś wiadomo, że sport potrafi zniwelować napięcie, stres oraz oderwać myśli od nieprzyjemności dnia codziennego. ;-)

Energiczna muzyka, dobry humor i wspaniała zabawa przypadła do gustu wszystkim ćwiczącym., dlatego z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia.

Lidia Gomuła

Małgorzata Bisińska - Siara

Sunday the 28th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.