Wybory 2019

18 września odbyły się wybory Rady i opiekunów Samorządu Uczniowskiego na rok szk. 2019/20. Zgłosiło się 14 kandydatów z klas V - VIII, którzy podczas trwającej tydzień kampanii wyborczej musieli zaprezentować swoje sylwetki i plany działań w formie plakatów. Pomysły działań były różne, np. przywrócenie telefonów w szkole, pokazy strażackie, konkurs „Uczeń na medal” dni tematyczne czy „dużo” dyskotek.

Najwięcej głosów zdobyło pięcioro uczniów:
Mateusz Siara, Dominik Lipiński, Zuzanna Golińska, Katarzyna Wojcieszak i Milena Sławińska.
Opiekunami SU zostały: p. Małgorzata Bisińska - Siara i p. Agata Augustyniak.

Oficjalny Skład Rady Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący: Mateusz Siara

• Jest uczniem klasy VIII a. Interesuje się naukami ścisłymi. W przyszłości chce zostać lekarzem.

Zastępca: Zuzanna Golińska

• Uczennica Kasy VIII b. Jest ambitna, zaangażowana w życie swojej klasy i szkoły. Lubi zwierzęta

Mediator: Dominik Lipiński

• Chodzi do klasy VIII b. Interesuje się informatyką.

Sekretarz: Milena Sławińska

• Jest uczennicą klasy VI c. Interesuje się śpiewem, malowaniem oraz tańcem. Śpiewa w zespole „Wolanianki”. Lubi gotować i robić różne fryzury.

Skarbnik: Katarzyna Wojcieszak

• Uczennica klasy VI c. Interesuje się sportem, a w szczególności akrobatyką. Jest bardzo aktywna i chętna do pracy na rzecz szkoły.

Monday the 29th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.