Spotkanie autorskie z pisarką panią Joanną Jagiełło

W dniu 23.10 2019r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wolanowie odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Panią Joanną Jagiełło, na które zostali zaproszeni uczniowie z klas 4a i 4b PSP w Wolanowie pod opieką nauczycielek - p. Doroty Bujak i Anny Kosiec.
Joanna Jagiełło mieszka w Warszawie, jest absolwentką anglistyki UW, pisarką i autorką kilkunastu książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jedną z najbardziej znanych jej powieści jest „Kawa z kardamonem”, jak również dalsze jej części: „Czekolada z chili” oraz „Tiramisu z truskawkami”. Za swą pracę otrzymała wiele nagród i wyróżnień, a jej „Pamiętnik Czachy” wpisano na Listę Skarbów Muzeum Sztuki Dziecięcej. Ma dwie córki. Lubi grać na gitarze i komponować piosenki, malować i podróżować, ale przede wszystkim wymyślać niezwykłe historie.

Uczestnicy spotkania literackiego z dużym zainteresowaniem słuchali ciekawych opowieści pani Joanny. Spotkanie bardzo podobało się młodym czytelnikom, dzieci uczestniczyły w dyskusji, zadawały mnóstwo pytań i brały aktywny udział, a autorka w sympatyczny, ciepły i zabawny sposób odpowiadała na liczne pytania. Otrzymane autografy będą dla nich niezwykłą pamiątką, a spotkanie mobilizację do sięgnięcia po książki Pani Joanny.

Anna Kosiec

Thursday the 25th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.