„Śniadanie daje moc”

W listopadzie, podobnie jak w latach ubiegłych, dzieci z klas 0-III wzięły udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na śniadanie, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia, dającego siłę i energię do nauki i zabawy.

Dzieci razem ze swoimi nauczycielami przygotowały w szkole drugie śniadanie. Każdy starał się, aby kanapki nie tylko wyglądały apetycznie, ale były też bogate w witaminy. Przygotowany wspólnie posiłek wszystkim smakował wybornie.
Akcja była dla uczniów wspaniałą zabawą, integracją, zwiększyła także świadomość dzieci na temat zdrowego odżywiania oraz roli śniadania w diecie człowieka.

Friday the 3rd. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.