Gminny Mistrz Pięknego Czytania

Utworzono: środa, 05 luty 2020 Opublikowano

W dniu 3. lutego 2020 roku odbył się finał konkursu „Mistrz Pięknego Czytania”. Jego organizatorami byli: Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Wolanowie oraz szkolna biblioteka przy PSP   w Wolanowie. Czworo kandydatów z każdej szkoły z terenu naszej gminy prezentowało przygotowany fragment prozy. Następnie jury wybierało do finału z każdej placówki jednego przedstawiciela, który otrzymywał nowy tekst do przeczytania. Mistrzem Pięknego Czytania w roku 2020 została uczennica naszej szkoły, Ania Godek. Jej oraz pozostałym uczestnikom – Zuzi Wożniak, Natalii Grzywacz i Antkowi Pieczeniakowi – gratulujemy udanych występów, do których przygotowała ich p. Agnieszka Wlazło. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawowała p. Monika Gibała.

Opracowała Agnieszka Wlazło

Friday the 19th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.