ZWYCIĘSTWO W MINI OLIMPIADZIE SPORTOWEJ

Utworzono: wtorek, 04 czerwiec 2024 Opublikowano

28 maja 2024 r. dzieci z naszej zerówki uczestniczyły w Mini Olimpiadzie Sportowej, zorganizowanej przez Samorządowe Publiczne Przedszkole w Wolanowie. Naszą placówkę reprezentowała grupa składającą się z ośmioosobowej drużyny. W klasyfikacji ogólnej przedszkoli zajęliśmy drugie miejsce. Dzieci z niesamowitym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa pokonywały wszystkie konkurencje, którym towarzyszyły ogromne emocje w każdej sekundzie sportowych zmagań. Wśród dyscyplin sportowych znalazły się miedzy innymi: przeciąganie liny, budowanie domu, strzały do bramki, zamiana pachołka, bieg na czas oraz chodzenia na szczudłach. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci prawdziwej rywalizacji, promującej zdrowy styl spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas uroczystego zakończenia zwycięzcom na podium wręczono puchar oraz nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy uznania za swój wysiłek i zaangażowanie.

Saturday the 27th. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie. Hostgator coupon - All rights reserved.